agencja pracy Kołobrzeg

Agencja Pracy Koszalin tel: 533 024 116

Prasóweczki

Turystycznie Kołobrzeg stanowi jednym spośród najbardziej obleganych miast w Polsce, zwłaszcza w momencie wakacyjnym, dlatego zapotrzebowanie na kolejnych gości jest zazwyczaj spore. Jesteśmy dynamicznie się rozwijającą agencją pracy tymczasowej, umożliwiającą bliską oraz pewną uwaga w odnalezieniu lojalnego pracownika. Niezależnie od branży Twojej prace, znajdziemy dla Ciebie osoby skłonne do lektury.

Agencja Pracy Gryfino tel: 533 024 116

Nasi partnerzy
Współpracujemy na co dzień z wieloma przedsiębiorstwami, którzy dzięki swej usługi zatrudniają wykwalifikowanych specjalistów. Doskonała kondycję naszych żyć sprawia, że klienci chętnie do nas wracają.

Zobacz również Punkt Ksero Kołobrzeg

Szukasz pracownika?
Jeśli chce Ciż na bliskim przybyciu do osób z całej Europy, które szukają stanowiska w Twojej branży, to dotarłem w spokojne miejsce. Współpracujemy z tysiącami szukających pracy ludzi – są oni w drugim wieku, mają różne kwalifikacje, poszukują innego sposobie zatrudnienia, lecz dodaje ich jedno: pełni są niezwykle dobrzy i zatrudnieni w prywatne zadania.

Pomożemy Ci zacząć zgodność z pracownikami w sposób o moc większy, niż konkurencja. Stosujemy innowacyjne technologie, dzięki którym dobór gości stanowi o moc ekonomiczniejszy i sprawniejszy, i zadowolenie zarówno pracodawcy, jak i człowieka – większe.

Na bazie wprowadzonej przez Ciebie oferty dobierzemy zainteresowanych pracowników według ich CV, doświadczenia zawodowego oraz umiejętności. Przez cały etap to Ty jesteś władzę nad tym, kogo zatrudnisz, i kogo odrzucisz. Celem naszej oceny jest wyłącznie dobór grupy, która potencjalnie najbardziej przeprowadzać będzie Twoje oczekiwania – w każdym czasie możemy zmodyfikować zasady prowadzenia rekrutacji.
Agencja Pracy Gryfino tel: 533 024 116

Oferujemy pozyskanie personelu zarówno na mniejszy, jak oraz na dłuższy godzina – możliwe jest ponad nawiązanie stałej współpracy. Proponujemy pracowników z całej Europy, lecz zbieramy się przede każdych na osobach pochodzących z Ukrainy, Białorusi, czy nowego kraju dawnego SSR. Dla nich wyróżnia to milowy ruch w rozwoju kariery i większe perspektywy, i dla Ciebie – mniejsze wydatki połączone z zatrudnieniem pracownika.

Współpracując z nami nie musisz również przyjmować się zbędnymi formalnościami – załatwimy za Ciebie wszelkie urzędowe sprawy. Przed podjęciem współpracującego z nami człowieka do Twojej obsługi w sum zalegalizujemy jego pobyt, uzyskamy prawo na rzecz, a oraz miejsce zamieszkania. Pokryjemy także całkowite wydatki połączone z dojazdem do lektury, ubezpieczeniem czy przeprowadzeniem okresowych badań lekarskich.

Jakich konkretnie pracowników oferujemy? Zatrudniamy specjalistów w kilkudziesięciu różnych dziedzinach, lecz wśród naszych klientów największą renomą napawają się osoby specjalizujące się w takich branżach, jak:

ochrona zdrowia – współpracują z nami dobrze wyszkoleni specjalisty i pielęgniarki, a jeszcze ratownicy medyczni oraz salowe. Dzięki swojemu przygotowaniu oraz doświadczeniu gotowi są oni do rozpoczęcia pracy od już w wszystkim szpitalu na obszarze Polski. Zajmują oni wszelkie niezbędne certyfikaty natomiast są doskonale przeszkoleni w istotach użytkowania najnowocześniejszego sprzętu medycznego.
Kierowcy – współpracujemy z wieloma kierowcami, tak samochodów jak i ciągników czy TIRów, a jeszcze operatorami koparek, walców i tymże podobnych maszyn drogowych. Oprócz niezbędnego doświadczenia stanowią oni zarówno czystą kartotekę, jeżeli należy o jakiekolwiek poważne wykroczenia drogowe. Ich przyjęcie jest czyli nie tylko gwarancją satysfakcji, jednak także bezpieczeństwa.
Pracownicy produkcji – oferujemy możliwość zatrudnienia pracowników zarówno do prostych czynności produkcyjnych, jak i certyfikowanych operatorów różnego sprzętu. Ich wiedze przyczynią się zarówno w biznesie przetwórstwa produktów spożywczych, jak i drugiego rodzaju odlewniach, zakładach kamieniarskich również drugich formach produkcyjnych. Cali nasi pracownicy są w sum przemocy oraz dobrzy, dlatego zgoda spośród nimi będzie ciepłą przyjemnością.
Elektrycy i Hydraulicy – współpracujące z nami osoby zajmują wszelkie zezwolenia i informację zezwalającą na szybką i bezpieczną naprawę instalacji sanitarnej czy elektrycznej. Doskonale odnajdą się zarówno na zadaniach w profesjonalnych pogotowiach specjalistycznych, jak dodatkowo w rodzinnych firmach wykorzystujących się naprawą instalacji określonego rodzaju.
Ochrona kobiet a osiągania – oferujemy dobrze wiedzących swój fach pracowników, którzy bezpiecznie przeprowadzą konwojowanie czy zajmą się zabezpieczeniem imprez masowych. Nasi goście znają wszelkie niezbędne techniki samoobrony, dlatego te świetnie sprawdzą się w pozycji prywatnych ochroniarzy zarówno mienia ruchomego, obiektu, jak również kobiety.
Zachęcamy do kontaktu.

Agencja Pracy Gryfino tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments